Разлика помеѓу преработките на „Исмаил Кадаре“

Додадени 33 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Ісмаіл Кадарэ
с (Бришење на "Ismail_Kadare-poet.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Oxam Hartog|Oxa)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Ісмаіл Кадарэ)
[[ar:إسماعيل قادري]]
[[ast:Ismail Kadare]]
[[be:Ісмаіл Кадарэ]]
[[be-x-old:Ісмаіль Кадарэ]]
[[bs:Ismail Kadare]]
86.434

уредувања