Македонски фудбал: Разлика помеѓу преработките

→‎Надворешни врски: Додаден е и профилот од Twiter.
(Исправка на застарени информации.)
(→‎Надворешни врски: Додаден е и профилот од Twiter.)
* [http://www.fudbalforum.com/ Форум на MacedonianFootball.com]
* [http://www.facebook.com/#!/MacedonianFootball?ref=ts MacedonianFootball.com на Facebook]
* [http://www.twitter.com/MacedonianFooty MacedonianFootball.com на Twitter]
 
{{веб-сајт-никулец}}
Анонимен корисник