Разлика помеѓу преработките на „Пајак (планина)“

Додадени 32 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: bg:Паяк (планина)
(Создадена страница со: десно|мини|Поглед од Пајак планина.[[Податотека:Paiakpl031.jpg|десно|...)
 
с (r2.7.1) (Бот Додава: bg:Паяк (планина))
 
[[Категорија:Планини во Грција]]
 
[[bg:Паяк (планина)]]
[[el:Πάικο]]
[[en:Mount Paiko]]
86.434

уредувања