Отвори го главното мени

Промени

Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: no:Symmachus
[[nl:Paus Symmachus]]
[[ja:シンマクス (ローマ教皇)]]
[[no:Symmachus]]
[[pl:Symmachus]]
[[pt:Papa Símaco]]
86.434

уредувања