Виолина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ur:بیلا
с (Отстрането уредувањето на 77.28.234.106 (разговор), вратено на последната верзија на Xqbot)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ur:بیلا)
[[tr:Keman]]
[[uk:Скрипка]]
[[ur:بیلا]]
[[ug:ئىسكىرىپكا]]
[[vi:Vĩ cầm]]
86.434

уредувања