Отвори го главното мени

Промени

Додадени 16 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: hy:Լիմա
[[gl:Lima]]
[[ko:리마]]
[[hy:Լիմա]]
[[hr:Lima]]
[[io:Lima]]
24.517

уредувања