Борка Аврамова: Разлика помеѓу преработките

Додадени 9 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
сНема опис на уредувањето
* [http://www.ns-dubrava.hr/modules/dOrg/index.php?op=view&deptid=2&pageid=728 Биографија]
 
{{биог-никулец}}
 
[[Категорија:Родени во Тетово]]