Ѓорѓе Мартиновиќ: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
сНема опис на уредувањето
 
 
{{биог-никулец}}
 
[[Категорија:Историја на Косово]]