Разлика помеѓу преработките на „Пријатели (ТВ серија)“

с
r2.6.5) (Бот Менува: te:ఫ్రెండ్
с (r2.6.5) (Бот Додава: kn:ಫ್ರೆಂಡ್ಸ್)
с (r2.6.5) (Бот Менува: te:ఫ్రెండ్)
[[ta:பிரண்ட்ஸ்]]
[[tt:«Дуслар» сериалы]]
[[te:ఫ్రెండ్స్ఫ్రెండ్]]
[[tr:Friends (dizi)]]
[[uk:Друзі (серіал)]]
4.013

уредувања