Разлика помеѓу преработките на „Нова Демократија (2008)“

с
r2.6.5) (Бот Додава: de:Neue Demokratie (Mazedonien)
с (Бот: Менува Категорија:Македонски политички партии)
с (r2.6.5) (Бот Додава: de:Neue Demokratie (Mazedonien))
[[Категорија:Политички партии во Република Македонија]]
 
[[de:Neue Demokratie (Mazedonien)]]
[[en:New Democracy (Macedonia)]]
[[fr:Nouvelle Démocratie (Macédoine)]]
34.422

уредувања