Разлика помеѓу преработките на „Mozilla Firefox“

Додадени 7 бајти ,  пред 9 години
с
Отстрането уредувањето на Bjankuloski06 (разговор), вратено на последната верзија на Mjbmrbot
с
с (Отстрането уредувањето на Bjankuloski06 (разговор), вратено на последната верзија на Mjbmrbot)
[[Категорија:Програмска опрема]]
[[Категорија:Интернет]]
[[Категорија:ПрелистувачиВеб прелистувачи]]
 
{{Link FA|ar}}