Разлика помеѓу преработките на „Вирџинија“

Одземен 11 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: tt:Виргиния
с (r2.6.3) (Бот Менува: ro:Virginia)
с (r2.7.1) (Бот Менува: tt:Виргиния)
[[tl:Virginia (estado)]]
[[ta:வர்ஜீனியா]]
[[tt:Виргиния (штат)]]
[[te:వర్జీనియా]]
[[th:รัฐเวอร์จิเนีย]]
24.517

уредувања