Гренобл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Горад Грэнобль
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: gd:Grenoble)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Горад Грэнобль)
[[frp:Grenoblo]]
[[az:Qrenobl]]
[[be:Горад Грэнобль]]
[[bar:Grenoble]]
[[bg:Гренобъл]]
86.434

уредувања