Разлика помеѓу преработките на „Ладога“

Додадени 10 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: en:Ladoga
(Создадена страница со: '''Ладога''' може да се однесува на: * Ладога (езеро), најголемото езеро во Европа * [[Но...)
 
с (r2.7.1) (Бот Додава: en:Ladoga)
{{geodis}}
 
[[en:Ladoga]]
[[it:Ladoga]]
 
[[la:Ladoga]]
 
[[nl:Ladoga]]
 
[[ru:Ладога]]
 
[[uk:Ладога]]
86.434

уредувања