Разлика помеѓу преработките на „Женевско Езеро“

Додадени 59 бајти ,  пред 10 години
с
Брзо додавање категорија Езера во Франција (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Езера во Швајцарија (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Езера во Франција (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Езера во Швајцарија]]
 
[[Категорија:Езера во Франција]]