Заработка: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: et:Kasum
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:سود)
с (Бот Додава: et:Kasum)
[[cy:Elw]]
[[de:Gewinn]]
[[et:Kasum]]
[[en:Profit (economics)]]
[[es:Beneficio económico]]
46.384

уредувања