Разлика помеѓу преработките на „PDF“

Додадени 124 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
[[Категорија:Векторска графика]]
[[Категорија:Графички податотечни формати]]
[[Категорија:Отворени формати]]
[[Категорија:Електронски документи]]
[[Категорија:ISO стандарди]]
[[Категорија:IEC стандарди]]