Изговор: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: hif:Pronunciation
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: pap:Pronunsiashon)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hif:Pronunciation)
[[es:Pronunciación]]
[[eo:Prononco]]
[[hif:Pronunciation]]
[[fr:Prononciation]]
[[ko:발음]]
24.517

уредувања