Разлика помеѓу преработките на „Дејвид Линч“

Додадени 17 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додаје: la:David Lynch
с (robot Dodaje: sr:Дејвид Линч)
с (Бот Додаје: la:David Lynch)
 
[[Категорија:Американски режисери|Линч, Дејвид]]
 
 
 
[[ca:David Lynch]]
[[ja:デヴィッド・リンチ]]
[[ko:데이비드 린치]]
[[la:David Lynch]]
[[lt:David Lynch]]
[[nl:David Lynch]]
24.401

уредување