Изговор: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: pap:Pronunsiashon
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: te:ఉచ్ఛారణ)
с (r2.6.4) (Бот Додава: pap:Pronunsiashon)
[[ja:発音]]
[[no:Uttale]]
[[pap:Pronunsiashon]]
[[pl:Wymowa]]
[[pt:Pronúncia]]
127.201

уредување