Отвори го главното мени

Промени

Додадени 2 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: lt:XX amžiaus 10-asis dešimtmetis
[[la:Decennium 200]]
[[lv:1990. gadi]]
[[lt:XX amžiaus 10-asasis dešimtmetis]]
[[lij:Anni 1990]]
[[jbo:199xymoi]]
125.581

уредување