Отвори го главното мени

Промени

Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: krc:Лима
[[it:Lima]]
[[he:לימה]]
[[krc:Лима]]
[[ka:ლიმა]]
[[rw:Lima]]
24.517

уредувања