Разлика помеѓу преработките на „Тони Зен“

Одземени 347 бајти ,  пред 10 години
с
Отстрането уредувањето на 77.29.166.193 (разговор), вратено на последната верзија на Dokuzovski1
с (Отстрането уредувањето на 77.29.166.193 (разговор), вратено на последната верзија на Dokuzovski1)
 
Како најуспешен период во неговата досегашна кариера се смета периодот во 2009. и 2010. година каде [[Тони Зен]] представува еден од најдобрите рап артисти во територијата на [[Република Македонија]].
 
Тони Зен исто така беше дел од балканското шоу [[VIP Survivor]] каде стигна до самото финале, но за жал не успеа да биде победникот иако според многумина тој најмногу ја заслужи победата во тоа шоу.
 
== Дискографија ==