Корисник:Sanja.djurkovic/ТестСтатија: Разлика помеѓу преработките

'''== Џозеф Гордон =='''
[[Слика:wiki.png|десно|Википедија Енциклопедија]]
Џозеф Гордон Леонард- Левит,( роден на 17 февруари, 1981) е американски актер, чија кариера уште од најрана возраст, па се до ден денес вклучува телевизиски серии, театарски остварувања, и сценски изведби.
 
50

уредувања