Корисник:Sanja.djurkovic/ТестСтатија: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: Џозеф Гордон Џозеф Гордон Леонард- Левит,( роден на 17 февруари, 1981) е американски акте...)
 
Нема опис на уредувањето
'''задебелени букви'''Џозеф Гордон
 
Џозеф Гордон Леонард- Левит,( роден на 17 февруари, 1981) е американски актер, чија кариера уште од најрана возраст, па се до ден денес вклучува телевизиски серии, театарски остварувања, и сценски изведби.
50

уредувања