Категорија:Покраини во Белгија: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: da:Kategori:Provinser i Belgien
с (r2.6.4) (Бот Додава: szl:Kategoria:Prowincyje Belgije)
с (r2.6.4) (Бот Додава: da:Kategori:Provinser i Belgien)
[[ca:Categoria:Províncies de Bèlgica]]
[[cs:Kategorie:Belgické provincie]]
[[da:Kategori:Provinser i Belgien]]
[[de:Kategorie:Belgische Provinz]]
[[el:Κατηγορία:Επαρχίες του Βελγίου]]
11.372

уредувања