Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Биографии на живи личности“

с
r2.6.4) (Бот Додава: pl:Wikipedia:Biografie osób żyjących
с (r2.5.2) (Бот Додава: eo Менува: fa, fr, hr, ro, sv)
с (r2.6.4) (Бот Додава: pl:Wikipedia:Biografie osób żyjących)
[[nl:Wikipedia:Biografieën van levende personen]]
[[ja:Wikipedia:存命人物の伝記]]
[[pl:Wikipedia:Biografie osób żyjących]]
[[pt:Wikipedia:Biografias de pessoas vivas]]
[[ro:Wikipedia:Biografiile persoanelor în viață]]
11.372

уредувања