Разлика помеѓу преработките на „Дилма Русев“

Додадени 9 бајти ,  пред 10 години
Official president's image
с (r2.7.1) (Бот Додава: nah:Dilma Rousseff)
(Official president's image)
{{Инфокутија за претседател
| име = Дилма Вана Русев
| слика = Dilma Rousseff 2010- Transparentfoto oficial 2011-01-09.pngjpg
| големина =
| опис =
1

уредување