Гевгелија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 16 години
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
[[Category:Македонски градови]]
 
[[bg:Гевгели]]
Анонимен корисник