Отвори го главното мени

Промени

Одземени 8 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: eo:Limo
[[en:Lima]]
[[es:Lima]]
[[eo:Limo (Peruo)]]
[[eu:Lima]]
[[fa:لیما]]
24.517

уредувања