Разлика помеѓу преработките на „Америго Веспучи“

с
r2.7.1) (Бот Додава: az:Ameriqo Vespuççi
с (Отстрането уредувањето на 178.249.169.240 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Тиверополник|Ти�)
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:Ameriqo Vespuççi)
[[an:Amerigo Vespucci]]
[[ast:Amerigo Vespucci]]
[[az:Ameriqo Vespuççi]]
[[be:Амерыга Веспучы]]
[[bs:Amerigo Vespucci]]
5.104

уредувања