Мазендеран: Разлика помеѓу преработките

Додадени 9 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: simple:Mazandaran Province
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Менува: ca:Mazanderan)
с (Бот Менува: simple:Mazandaran Province)
[[pt:Mazandaran]]
[[ru:Мазендеран]]
[[simple:Mazandaran Province]]
[[sh:Provincija Mazandaran]]
[[sv:Mazandaran]]
46.384

уредувања