Мидвејски Атол: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.1) (Бот Менува: fr:Îles Midway
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Менува: fr:Midway (îles))
с (r2.5.1) (Бот Менува: fr:Îles Midway)
[[eu:Midway atoloia]]
[[fa:جزایر میدوی]]
[[fr:MidwayÎles (îles)Midway]]
[[gl:Atol de Midway]]
[[ko:미드웨이 섬]]
59.415

уредувања