Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Шпански јазик“

с
r2.5.1) (Бот Додава: rw:Category:Icyesipanyole
с (Бот Додава: sh:Kategorija:Španski jezik)
с (r2.5.1) (Бот Додава: rw:Category:Icyesipanyole)
[[jv:Kategori:Basa Spanyol]]
[[ka:კატეგორია:ესპანური ენა]]
[[rw:Category:Icyesipanyole]]
[[la:Categoria:Lingua Hispanica]]
[[lv:Kategorija:Spāņu valoda]]
59.415

уредувања