Мидвејски Атол: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: fr:Midway (îles)
[проверена преработка][проверена преработка]
с r2.5.2) (Бот Додава: af:Midway-atol
FoxBot (разговор | придонеси)
с Бот Менува: fr:Midway (îles)
Ред 31:
[[eu:Midway atoloia]]
[[fa:جزایر میدوی]]
[[fr:AtollMidway de Midway(îles)]]
[[gl:Atol de Midway]]
[[ko:미드웨이 섬]]
8.502

уредувања