Разлика помеѓу преработките на „Александар Квашњевски“

с
r2.7.1) (Бот Додава: ca:Aleksander Kwaśniewski
с (r2.5.2) (Бот Додава: ka:ალექსანდრე კვასნევსკი; козметички промени)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca:Aleksander Kwaśniewski)
[[br:Aleksander Kwaśniewski]]
[[bg:Александър Квашневски]]
[[ca:Aleksander Kwaśniewski]]
[[cs:Aleksander Kwaśniewski]]
[[da:Aleksander Kwaśniewski]]
86.434

уредувања