Отвори го главното мени

Промени

Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: rw:Lima
[[he:לימה]]
[[ka:ლიმა]]
[[rw:Lima]]
[[sw:Lima]]
[[ht:Lima]]
2.892

уредувања