Лорестан: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
r2.5.1) (Бот Менува: en:Loristan Province
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: ckb:پارێزگای لوڕستان)
с (r2.5.1) (Бот Менува: en:Loristan Province)
[[de:Lorestan]]
[[et:Lorestān]]
[[en:LuristanLoristan Province]]
[[es:Lorestán]]
[[eo:Lorestano]]
59.415

уредувања