Разлика помеѓу преработките на „Хуан Карлос I“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.5.2) (Бот Менува: an:Chuan-Carlos I d'Espanya
с (r2.5.2) (Бот Менува: de:Juan Carlos I.)
с (r2.5.2) (Бот Менува: an:Chuan-Carlos I d'Espanya)
 
[[ar:خوان كارلوس الأول]]
[[an:Chuan -Carlos I d'Espanya]]
[[ast:Xuan Carlos I d'España]]
[[zh-min-nan:Se-pan-gâ ê thâu I ê Juan Carlos]]