Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:DMC“

Додаден 291 бајт ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: en, eo, id, ja, pt, ro, uk
(Откажано уредување 1804826 од (78.165.62.8 | Разговор))
с (r2.6.5) (Бот Додава: en, eo, id, ja, pt, ro, uk)
-->}}<noinclude>
{{documentation}}
[[en:Template:Dated maintenance category]]
[[eo:Ŝablono:Datita prizorga kategorio]]
[[id:Templat:Dated maintenance category]]
[[ja:Template:Dated maintenance category]]
[[pt:Predefinição:Categoria de manutenção datada]]
[[ro:Format:Dated maintenance category]]
[[uk:Шаблон:DMCA]]
</noinclude>
78

уредувања