Охридски рамковен договор: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.3) (Бот Додава: sr:Охридски споразум
с (Отстрането уредувањето на 62.162.216.19 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Тиверополник|Тивер�)
с (r2.6.3) (Бот Додава: sr:Охридски споразум)
[[ru:Охридское соглашение]]
[[sq:Marrëveshja e Ohrit]]
[[sr:Охридски споразум]]
[[sv:Ohridavtalet]]
58.155

уредувања