Категорија:190: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Додава: war:Category:190
с (Бот Додава: ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cy, de, en, et, eu, fa, fr, gan, hi, hy, id, is, ja, jv, ka, ko, la, ms, new, no, os, pt, qu, ro, ru, sah, sk, sl, sv, tr, tt, uz, zh)
с (Бот Додава: war:Category:190)
[[tt:Төркем:190]]
[[tr:Kategori:190]]
[[war:Category:190]]
[[zh:Category:190年]]
109.264

уредувања