Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1675“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: war:Category:1675
с (Бот Додава: an, ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, en, eo, es, et, eu, fa, fi, fr, gan, gv, hy, id, is, ja, jv, ka, kk, ko, la, lb, lv, mr, ms, new, nn, no, oc, os, pt, qu, ro, ru, sah, simple, sk, sl, sv, sw, tr, tt, uk,)
с (Бот Додава: war:Category:1675)
[[uk:Категорія:1675]]
[[vi:Thể loại:1675]]
[[war:Category:1675]]
[[zh-yue:Category:1675年]]
[[zh:Category:1675年]]
109.264

уредувања