Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Ербас летала“

с
r2.6.5) (Бот Додава: ro:Format:Aeronave Airbus Менува: no:Mal:Airbus-fly
с (Бот Додава: id:Templat:Airbus aircraft)
с (r2.6.5) (Бот Додава: ro:Format:Aeronave Airbus Менува: no:Mal:Airbus-fly)
[[nl:Sjabloon:Navigatie vliegtuigen Airbus]]
[[ja:Template:Airbus aircraft]]
[[no:Mal:Airbus -fly]]
[[pt:Predefinição:Aviões da Airbus]]
[[ro:Format:Aeronave Airbus]]
[[sl:Predloga:Airbus aircraft]]
[[sv:Mall:Airbus]]
78

уредувања