Разлика помеѓу преработките на „Градови во Италија“

с
r2.6.3) (Бот Додава: sk:Zoznam miest v Taliansku
с (r2.6.4) (Бот Менува: it:Grandi città dell'Italia)
с (r2.6.3) (Бот Додава: sk:Zoznam miest v Taliansku)
[[ru:Города Италии]]
[[simple:List of cities in Italy]]
[[sk:Zoznam miest v Taliansku]]
[[sl:Italijanska mesta]]
[[sr:Списак градова у Италији]]
58.155

уредувања