Категорија:1122: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 12 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:1122
с (Бот Додава: an, ar, arz, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, en, es, et, eu, fa, fr, gan, id, is, ja, jv, ka, ko, la, lv, ms, new, nn, no, os, pt, qu, ro, ru, simple, sk, sl, sv, tr, tt, uz, vi, zh, zh-yue)
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:1122)
[[tr:Kategori:1122]]
[[vi:Thể loại:1122]]
[[war:Category:1122]]
[[zh-yue:Category:1122年]]
[[zh:Category:1122年]]
58.155

уредувања