Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1986“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: war:Category:1986
с (Бот Додава: an, ar, arz, av, az, ba, bar, be, be-x-old, bg, bn, bpy, br, bs, ca, cs, cy, da, de, dsb, el, en, eo, es, et, eu, fa, fi, fo, fr, gan, gd, gv, he, hif, hsb, hu, hy, id, is, ja, jbo, jv, ka, kk, kn, ko, kv, la, lb, li, lt, lv, ml,)
с (Бот Додава: war:Category:1986)
[[uk:Категорія:1986]]
[[vi:Thể loại:1986]]
[[war:Category:1986]]
[[zh-yue:Category:1986年]]
[[zh:Category:1986年]]
109.264

уредувања