Категорија:1434: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: war:Category:1434
с (Бот Додава: an, ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, en, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, hy, id, is, ja, jv, ka, ko, la, lv, ml, ms, new, nn, no, os, pt, qu, ro, ru, sah, simple, sk, sl, sv, sw, th, tr, tt, uz, vi, zh, zh-yue)
с (Бот Додава: war:Category:1434)
[[tr:Kategori:1434]]
[[vi:Thể loại:1434]]
[[war:Category:1434]]
[[zh-yue:Category:1434年]]
[[zh:Category:1434年]]
109.264

уредувања