Алтај (град): Разлика помеѓу преработките

Додадени 36 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: fr:Altay (Mongolie) Менува: pl:Ałtaj (Mongolia)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fr:Altay (Mongolie) Менува: pl:Ałtaj (Mongolia))
[[de:Altai (Stadt)]]
[[en:Altai (city)]]
[[fr:Altay (Mongolie)]]
[[lt:Altajus (Mongolija)]]
[[mn:Алтай хот]]
[[nl:Altaj (Mongolië)]]
[[pl:AltajAłtaj (Mongolia)]]
[[pt:Altai (cidade)]]
[[ru:Алтай, Гоби-Алтайский аймак]]
86.434

уредувања