Категорија:583: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 12 години
с
r2.6.3) (Бот Додава: war:Category:583
с Бот Додава: an, ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cy, de, en, es, eu, fa, fr, gan, hy, id, is, ja, jv, ka, ko, la, mr, ms, new, no, os, pt, qu, ro, ru, sk, sl, sv, tr, tt, uz, zh
с r2.6.3) (Бот Додава: war:Category:583
Ред 43:
[[tt:Төркем:583]]
[[tr:Kategori:583]]
[[war:Category:583]]
[[zh:Category:583年]]
58.155

уредувања